720.00 ден

На залиха

Фарба за коса Koleston Perfect 6/75 Dark Blonde Brown Mahogani 60ml.

Имате Прашање?

Опис


Мистериозна и сензуална боја за коса со палета од раскошни, природни, богати, топли и ладни нијанси.