KOLESTON PERFECT 9/81 VERY LIGHT PEARL ASH BLONDE ME+ 60ml

980,00 ден

Фарба за коса Koleston Perfect 9/81 Very Light Pearl Ash Blonde 60ml.

Достапност: На залиха
Опис
Елегантна и рефинирана боја за коса со акцент на прекрасни топли и ладни нијанси.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KOLESTON PERFECT 9/81 VERY LIGHT PEARL ASH BLONDE ME+ 60ml
980,00 ден