17% Промоција

1,300.00 ден 1,090.00 ден

На залиха

Шампон за фарбана и третирана коса.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Шампон за фарбана и третирана коса.
Помага да се сочува интензитетот на бојата, и спречува измивање на бојата.
Содржи комплекс аквамарис, црвена алга, UV филтер и глицерин.