EKSPERIENCE COLOR INTENSE MASK 500ml

4.200,00 ден

Маска која помага да се сочува бојата на косата и спречува нејзино измивање.
.

Достапност: На залиха
Опис

Маска која помага да се сочува бојата и спречува нејзино измивање.
Помага при хидратација на косата и ја штити од UV зраците, овозможувајќи подолго зачувување на бојата.
После миењето на косата со колор шампонот, се нанесува маската на влажна коса и се остава да делува неколку минути и потоа се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EKSPERIENCE COLOR INTENSE MASK 500ml
4.200,00 ден