EKSPERIENCE WAVE REMEDY SHAMPOO 250ml

1.690,00 ден

Anti frizz шампон за виткана коса и коса која е склона кон прекршување.

Достапност: На залиха
Опис

Anti frizz шампон за виткана коса и коса која е склона кон прекршување.
Ја подобрува еластичноста на косата, превејќи ја свиленкаста и мека на допир.
Содржи комплекс аквамарис, екстракт од црвена алга, пантенол и пченична аминокиселина.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EKSPERIENCE WAVE REMEDY SHAMPOO 250ml
1.690,00 ден