9% Промоција

1,300.00 ден 1,190.00 ден

На залиха

Anti frizz шампон за виткана коса и коса која е склона кон прекршување.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Anti frizz шампон за виткана коса и коса која е склона кон прекршување.
Ја подобрува еластичноста на косата, превејќи ја свиленкаста и мека на допир.
Содржи комплекс аквамарис, екстракт од црвена алга, пантенол и пченична аминокиселина.