EKSPERIENCE WAVE REMEDY MASK 500ml

4.200,00 ден

Anti frizz маска за виткана коса и коса склона кон прекршување.

Достапност: На залиха
Опис

Anti frizz маска за виткана коса и коса склона кон прекршување. Формула која ги дисциплинира локните и пружа анти фриз ефект. Ја подобрува еластичноста на косата, правејќи ја свиленкаста и мека на допир.
После миење на косата со Анти Фриз шампонот, се нанесува маската на просушена коса со пешкир, се остава 5 минути да делува, и потоа се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EKSPERIENCE WAVE REMEDY MASK 500ml
4.200,00 ден