EKSPERIENCE WAVE REMEDY MASK 200ml

1,680 ден

Anti frizz маска за виткана коса и коса склона кон прекршување.

Категорија: ,

Опис

Anti frizz маска за виткана коса и коса склона кон прекршување. Формула која ги дисциплинира локните и пружа анти фриз ефект. Ја подобрува еластичноста на косата, правејќи ја свиленкаста и мека на допир.
После миење на косата со Анти Фриз шампонот, се нанесува маската на просушена коса со пешкир, се остава 5 минути да делува, и потоа се плакне.