ICE CREAM DRY-T MANGO FLUID STAR 60ml

900 ден

Течни кристали кои спречуваат создавање на расцветани врвови, а истовремено ја прават косата сјајна и свиленкаста.

Категорија: , таг

Опис

Идеален продукт за сува и фарбана коса.
Ја храни и хидрира косата, ја прави да биде полна со сјај и полесна за обликување. Со своето зајакнувачко и заштитничко дејство, ја негува косата и го спречува процесот на расцветување на врвовите. Збогатен со ленено масло.
За третирање на расцветаните врвови се нанесува на сува коса, а за превенција се нанесува на влажна коса. Не се плакне.