ICE CREAM STYLE-IN CRYSTAL BEAUTY 100ml

880,00 ден

Течни кристали за свиленкаст сјај на косата.

Достапност: На залиха
Опис

Ја затвора кутикулата на влакното и ја измазнува површината на влакното со што и дава на косата неверојатен свиленкаст сјај и ја прави природно сјајна и уникатно мека.
Се препорачува за коса оштетена од прекумерни хемиски третмани.
Се нанесуваат неколку капки на сува и чиста коса.
Се користи и како превентивен препарат пред пеглање на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM STYLE-IN CRYSTAL BEAUTY 100ml
880,00 ден