ICE CREAM LISS PERFECT MASK 1000ml

1.180,00 ден

Маска на база на кавијар, млеко од гарденија и шеа путер.

Достапност: На залиха
Опис

Маска на база на кавијар, млеко од гарденија и шеа путер.
Ја прави косата лесна за расчешлување, ја потхранува длабински и ја прави лесна за исправање, го елеминира прекршувањето, делува антистатично и ја штити косата од надворешни штетни влијанија.
Ја остава косата свиленкаста, дисциплинирана и сјајна.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM LISS PERFECT MASK 1000ml
1.180,00 ден