ICE CREAM LISS PERFECT MASK 500ml

750 ден

Маска на база на кавијар, млеко од гарденија и шеа путер.

Категорија: , таг

Опис

Маска на база на кавијар, млеко од гарденија и шеа путер.
Ја прави косата лесна за расчешлување, ја потхранува длабински и ја прави лесна за исправање, го елеминира прекршувањето, делува антистатично и ја штити косата од надворешни штетни влијанија.
Ја остава косата свиленкаста, дисциплинирана и сјајна.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.