KEUNE CARE COLOR BRILLIANZ CONDITIONER 250 ML

850 ден

Извонредно нежен и хидратантен регенератор за нега на секој тип на фарбана коса.Неговиот комплекс за запечатување на бои  создадава заштитна бариера околу секое праменче, која ги заглавува пигментите и не дозволува брзо да испаднат. Соламер УВА и УВБ филтрите ги блокираат сончевите зраци за да не ви избледне бојата. Екстрактот од сончогледово семе ги храни и неутрализира слободните радикали, што ќе ја продолжи долговечноста на вашата боја. Конечно, свилените протеини длабоко ја навлажнуваат, негуваат и додаваат  сјај на косата.

Начин на употреба: се нанесува на измиена коса , се остава да делува неколу минути па се плакне.

Опис

Извонредно нежен и хидратантен регенератор за нега на секој тип на фарбана коса.