KEUNE CARE COLOR BRILLIANZ SHAMPOO 300 ML

750,00 ден

Шампон за нега и одржување на бојата кај сите типови на фарбана коса.  Неговиот комплекс за запечатување на бои создава заштитна бариера околу секое влакно, која ги блокира пигментите и спречува брзо да испаднат. Потоа, филтрите Solamer UVA и UVB ги блокираат сончевите зраци за да ја спречат вашата боја да избледне. Конечно, свилените протеини длабоко ја навлажнуваат, негуваат и додаваат  сјај на косата. 

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за нега и одржување на бојата кај сите типови на фарбана коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KEUNE CARE COLOR BRILLIANZ SHAMPOO 300 ML
750,00 ден