LOREAL HOMME SCULPTE PASTE 150 ML

1.250,00 ден

Скулпторската паста со фибер влакна,која обезбедува природен сјај со еластично, флексибилно држење. Со  моделирачка текстура која е лесна за обработка на косата. Совршена за создавање текстуриран изглед.

Достапност: На залиха
Опис

Скулпторската паста со фибер влакна,која обезбедува природен сјај со еластично, флексибилно држење.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

LOREAL HOMME SCULPTE PASTE 150 ML
1.250,00 ден