LOREAL HOMME STRONG GEL 150 ML

1.200,00 ден

Гел со многу силно задржување, идеален за средни до густи типови на коса, конструира стил со сјаен финиш.

Достапност: На залиха
Опис

Гел за обликување на коса со силно задржување и сјаен финиш.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

LOREAL HOMME STRONG GEL 150 ML
1.200,00 ден