LUXINA MATERIA VERDE WAX POMADE 100ML

890,00 ден

ЗЕЛЕН восок со силно зацврстување, за максимално држење, максимална дефиниција и максимална издржливост.

Достапност: На залиха
Опис

ЗЕЛЕН восок на база на алое вера, за максимално држење на косата, максимална дефиниција и максимална издржливост.

Дава мат и екстра силен ефект на зацврстување и гарантирано одржување на сјајот на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

LUXINA MATERIA VERDE WAX POMADE 100ML
890,00 ден