REDKEN BREWS 3-IN-1 SHAMPOO, CONDITIONER & BODY WASH 300 ML

1.240,00 ден

Redken Brews 3-in-1 ја чисти и кондиционира косата и го мие телото, за свежина од глава до пети. Ова е најдобриот машки производ од Редкен, сè во еден. Обезбедува хидратација и ја омекнува кожата .Практичен производ сè-во-едно е одличен за теретана или патување Новата формула содржи слад за зајакнување и негување на косата.

Достапност: На залиха
Опис

Овој 3-во-1 шампон, регенератор и купка за тело за мажи е единствениот производ што ви треба при туширање. Исчистете ја и омекнете ја косата и кожата со еден производ.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

REDKEN BREWS 3-IN-1 SHAMPOO, CONDITIONER & BODY WASH 300 ML
1.240,00 ден