SILVER MAINTAIN SHAMPOO 300ML

870,00 ден

Колор Силвер Шампон

Достапност: На залиха
Опис

Ја храни косата и ги тонира светлите прамени. Ја осветлува или посивува косата при што ги намалува жолтите тонови.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SILVER MAINTAIN SHAMPOO 300ML
870,00 ден