TECHSERIES TEXTURE FOAM 200ml

1.500,00 ден

Стајлинг пена која обезбедува форма и управливост со среден сјај.

Достапност: На залиха
Опис

Стајлинг пена која обезбедува форма и управливост со среден сјај.
Пена која им дава на мажите и нивните стилисти едноставен, прецизен и моќен начин на манипулирање со волуменот, контролата и текстурата на косата.
Содржи:
Кератин амино киселини – Високо специјализиран протеин кој помага во зајакнување на косата.
Polyquaternium-11 и Polyaquaternium-16 – Овозможува мазност за управлив стил.
Фиксативни полимери: Додаваат волумен на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

TECHSERIES TEXTURE FOAM 200ml
1.500,00 ден