BLONDESSE NO ORANGE MASK 250ml

690,00 ден

Маска за спречување на портокалов сјај кај бланширана и седа коса.

Достапност: На залиха
Опис

Идеална маска за расчешлување на косата, која ја потхранува а воедно и го неутрализира несаканиот портокалов одсјај.
Се користи и да се поврати сјајот на седата коса.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BLONDESSE NO ORANGE MASK 250ml
690,00 ден