KOLESTON PERFECT 10/3 LIGHTEST BLONDE GOLD ME+ 60ml

980,00 ден

Фарба за коса Koleston Perfect 10/3 Lightest Blonde Gold 60ml.

Достапност: На залиха
Опис

Елегантна и рефинирана боја за коса со акцент на прекрасни топли и ладни нијанси.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KOLESTON PERFECT 10/3 LIGHTEST BLONDE GOLD ME+ 60ml
980,00 ден