OLAPLEX 4-IN-1 MOISTURE MASK 370ML

4.990,00 ден

OLAPLEX  4 во 1 маска за интензивна хидратација и регенерација на многу сува и оштетена коса.

Достапност: На залиха
Опис

OLAPLEX 4-IN -1 MOISTURE MASK маската е најновиот производ  од патентираната технологија на OLAPLEX. Поседува висока концентрација на професионални концентрациони церамиди, масла и 11 витални аминокиселини.

Тестирана е на екстремно оштетена и сува коса, a тестовите докажаа:

-74% повеќе хидратација
-84% повеќе сјај
-84% повеќе мекост и помазна структура
-94% повеќе густина

Идеална е за секаков вид на  коса и исто така е ослободена од сулфати, парабени, фосфати, и глутен

Начин на употреба: се нанесува од 1 до 3 пумпици на измиена и со пешкир просушена коса. Се остава 10 минути и потоа темелно се плакне со вода.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OLAPLEX 4-IN-1 MOISTURE MASK 370ML
4.990,00 ден