OSiS + MESS UP PASTE 100 ML

950,00 ден

Професионална паста за текстура и обликување која и дава на косата мат финиш. Идеален за создавање на неуреден стил со средно ниво на контрола, што го прави совршен за додавање дефиниција на вашиот стил. Може да се користи секојдневно и лесно ќе се измие од вашата коса.
Втријте мала количина на влажна или сува коса.

Достапност: На залиха
Опис

Професионална паста за текстура и обликување која и дава на косата мат финиш.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OSiS + MESS UP PASTE 100 ML
950,00 ден