SCALP CLINIX SOOTHING SHAMPOO 300 ML

1.480,00 ден

Дерматолошки тестиран шампон за сув и чувствителен скалп. Формулациите со биотичка технологија помагаат да се балансираат нивоата на влага на скалпот и да се поддржи рамнотежата на микробиомот на скалпот.Комбинацијата од алантоин, бисаболол и пантенол го зајакнуваат заштитниот слој на скалпот и  го оставаат скалпот да се чувствува смирен и навлажнет по првото нанесување.

Достапност: На залиха
Опис

Дерматолошки тестиран шампон за сув и чувствителен скалп.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SCALP CLINIX SOOTHING SHAMPOO 300 ML
1.480,00 ден