STYLE MASTERS CURLY FANATICURLS (150ml)

990 ден

STYLE MASTERS_CURLY_FANATICURLS (150ml) – активатор на локни

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Активатор за совршена дефиниција на локни со целосна контрола, дури и за исклучително густа коса. Се нанесува на мокра коса.

Степен на зацврстување: 0 1 2 3

Изглед: мат природен сјаен