WELLA ELEMENTS CALMING SHAMPOO 250M

1.150,00 ден

Шампон за смирување на осетлив и сув скалп.

Достапност: На залиха
Опис

Овој благ шампон има сурфактанти од природно потекло кои нежно ја чистат косата и скалпот. Тоа помага да се врати удобноста на скалпот, со растителен глицерин.

Нежeн за косата и скалпот  и погоден  за секојдневна употреба. Погоден за бојадисана или хемиски третирана коса со  92% состојки од природно потекло : про-витамин Б5, растителен глицерин и екстракт од бел чај ,

Не содржи состојки од животинско потекло ,сулфати и силикони

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

WELLA ELEMENTS CALMING SHAMPOO 250M
1.150,00 ден