CHROMA ID BONDING COLOR MASK 8-46 MILK CHOCOLATE 250 ML

1.900,00 ден

Иновативна мултифункционална маска за коса која не е само за длабинска нега,туку и за обновување на бојата без оштетување на косата.
Содржи привремени пигменти во боја кои траат до 15 миења.
Bond Enforcing Technology овозможува да се поправат влакната на косата.
Уживајте во широкиот спектар на бои со безброј намени:
*за богата боја,
*пастелни тонови,
*неутрализирање на несаканите тонови или
*едноставно освежување на тоновите.
 Се нанесува на коса веќе шампонирана просушена со пешкир,
– потребни се само 3 – 15 минути,
– потоа темелно плакнете.
Достапност: На залиха
Опис

Иновативна мултифункционална маска за коса која не е само за длабинска нега,туку и за обновување на бојата без оштетување на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

CHROMA ID BONDING COLOR MASK 8-46 MILK CHOCOLATE 250 ML
1.900,00 ден