KEUNE CARE CURL CONTROL CONDITIONER 250 ML

870 ден

Длабоко навлажнувачки регенератор за нега на виткана и брановидна коса. Збогатен со шеа путер, кератин, масло од малина и сончоглед кои  длабоко ја хранат косата и додаваат сјај,истовремено навлажнувајќи ја  и спречувајќи  појава на фриз ефект.

Начин на употреба: се нанесува на влажна коса , се остава да делува неколку минути и се плакне.

Опис

Длабоко навлажнувачки регенератор за нега на виткана и брановидна коса.