KOLESTON PERFECT 12/11 SPECIAL BLONDE ASH INTENSE ME+ 60ml

980,00 ден

Фарба за коса Koleston Perfect 12/11 Special Blonde Ash Intense 60ml.

Достапност: На залиха
Опис

Ултра светли руси нијанси со уникатни топли и ладни тонови.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KOLESTON PERFECT 12/11 SPECIAL BLONDE ASH INTENSE ME+ 60ml
980,00 ден