KOLESTON PERFECT 7/18 MEDIUM ASH PEARL BLONDE

980,00 ден

Фарба за коса Koleston Perfect 7/18 Medium Ash Pearl Blonde 60ml.

Достапност: На залиха
Опис
Елегантна и рефинирана боја за коса со акцент на прекрасни топли и ладни нијанси.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KOLESTON PERFECT 7/18 MEDIUM ASH PEARL BLONDE
980,00 ден