Inebrya Color 12/22 – Superlight Platinum Blonde Extra Intense Pearl 100ml

440,00 ден

12/22 – Superlight Platinum Blonde Extra Intense Pearl, superlightener SS. Mix 1:2. Професионална фарба за коса.

Достапност: На залиха
Опис

Професионална фарба за коса:
гарантира покривање на седи влакна,
има совршена природна боја,
широк спектар на тонови, и
интензивни, брилијантни и долготрајни нијанси!
Таа дополнително храни и ја обезбедува потребната влажност, преку активните компоненти:
ленено масло и алое вера, а тие помагаат да се намали иритацијата на кожата и да се обезбеди природна заштита за косата и за скалпот.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

Inebrya Color 12/22 – Superlight Platinum Blonde Extra Intense Pearl 100ml
440,00 ден