KOLESTON PERFECT 7/75 MEDIUM BLONDE BROWN MAHOGANI ME+ 60ml

980,00 ден

Фарба за коса Koleston Perfect 7/75 Medium Blonde Brown Mahogani 60ml.

Достапност: На залиха
Опис

Мистериозна и сензуална боја за коса со палета од раскошни, природни, богати, топли и ладни нијанси.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KOLESTON PERFECT 7/75 MEDIUM BLONDE BROWN MAHOGANI ME+ 60ml
980,00 ден