KOLESTON PERFECT 77/44 MEDIUM BLONDE INTENSE RED INTENSE ME+ 60ml

980,00 ден

Фарба за коса Koleston Perfect 77/44 Medium Blonde Intense Red Intense 60ml.

Достапност: На залиха
Опис

Експресивна и заводлива боја за коса. Со специфичен спектар на бои од природни, сјајно бакарни, црвени и виолетови до нивните поинтезивни нијанси.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KOLESTON PERFECT 77/44 MEDIUM BLONDE INTENSE RED INTENSE ME+ 60ml
980,00 ден